Genç İşi Kooperatif 10 Şubat 2015 tarihinde İzmir'de kurulmuş, Kooperatifçilik Genel Müdürlüğünce tescilli bir Bilimsel Araştırma ve Geliştirme Eğitim Kooperatifidir. Genç İşi Kooperatif, genel kurul kararı gereğince ortaklarına kâr payı dağıtmayan bir sosyal kooperatiftir. İzmir Ticaret Odası 51. Mesleki, Bilimsel ve Teknik Faaliyetler Meslek Grubuna üyedir. Uluslararası Kooperatifler Birliği Gençlik Ağı tam üyesidir.
Image

Berkin Şafak Şener


Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunudur. Birmingham’da Aston Üniversitesi’nde değişim öğrencisi olmuş, Johns Hopkins Üniversitesi SAIS'te Uluslararası Kalkınma alanında yüksek lisans yapmıştır. İstihdam ve kalkınma ekonomisi alanında çalışmaktadır.Yıldız Başaran


İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü mezunudur. Marmara Üniversitesi Ürün Yönetimi ve Pazarlama alanında yüksek lisans yapmıştır. Gıda sektöründe farklı görevlerde rol aldıktan sonra, şu an bağımsız danışman olarak kariyerine devam etmektedir.


Eda Kayadibinlioğlu


Orta Doğu Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü mezunudur. Taiwan'da National Sun Yat Sen Üniversitesi'nde değişim öğrencisi olarak öğrenim görmüştür. Ege Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nde yüksek lisansını sürdürmektedir. Genç işi Kooperatif denetim kurulu üyeliğini sürdürmektedir.Gülden Budak


Orta Doğu Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü mezunudur. Ege Üniversitesi Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme anabilim dalında yüksek lisans öğrenimine devam etmektedir. Öğretmenliğin yanı sıra profesyonel olarak eğitim danışmanlığı ve öğrenci koçluğu yapmaktadır. Sivil toplum ve gönüllülük çalışmalarında aktif rol almaktadır. Genç İşi Kooperatif denetim kurulu üyeliğini sürdürmektedir.


Arda Özdöl


Orta Doğu Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü mezunudur. Ege Üniversitesi Sürdürülebilir Tarım ve Gıda Sistemleri Bölümü’nde yüksek lisans öğrenimini sürdürmektedir. Dayanışma ekonomisi çalışmalarına Genç İşi Kooperatif Yönetim Kurulu üyesi olarak devam etmektedir.Levent Kahraman


Trakya Üniversitesi Siyasal Bilimler ve Kamu Yönetimi mezunudur. Özel bir şirkette Satış ve İş Geliştirme Müdürü ve Başka Bir Okul Mümkün Derneği'nde Finans ve Kaynak Geliştirme Koordinatörü olarak gönüllü çalışmaktadır. Sivil toplum alanında finans ve kaynak geliştirme danışmanlığı ve eğitmenliği yapmaktadır.


Kadir Deniz


Orta Doğu Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunudur. Dünya Ekonomik Forumu Global Shaper Ankara merkezi kuruluşunda yer almıştır. An itibariyle eğitmen-danışman olarak profesyonel yaşamını sürdürmektedir.Metin Özarslan


Lisansını istanbul Üniversitesi Sosyal Antropoloji Bölümü'nde tamamlamıştır. Sosyal projeler alanında (geliştirme/uygulama) uzmanlaşmıştır. Sosyal dayanışma ekonomisi bileşenleri ilgi alanlarıdır.


Mustafa Emre Gözleveli


Orta Doğu Teknik Üniversitesi Şehir Planlama Mezunudur. İTÜ Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümünde Yüksek Lisansına devam etmektedir. An itibariyle Sivil Toplum Örgütlerinin ve Sosyal Girişimlerin etki alanlarını genişletmek üzere odaklı tasarım çalışmalarına devam etmektedir.


Ethem Uğur Celep


Lisans Eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi, yüksek lisans öğrenimini ise Katip Çelebi Üniversitesi Uluslararası Politik Ekonomi üzerine yapmıştır. İnsan Hakları, kadın çalışmaları ve siyasal çalışmalarda yer almakta olup sivil toplum alanında da aktif olarak yer almaktadır.