Covid-19 Sonrası Kalkınma için Kooperatifler: Kalkınma Ajansları ve Yerel Yönetimlerin Rolü

"Covid-19 Sonrası Kalkınma için Kooperatifler: Kalkınma Ajansları ve Yerel Yönetimlerin Rolü" webinarı İzmir Kalkınma Ajansı, Ankara Kalkınma Ajansı ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı uzmanlarının ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısının katılımlarıyla gerçekleşecek.
16 Temmuz 2020 Perşembe 15:00-16:30

Image

İnsan ve toplum odaklı ticari işletmeler olan kooperatiflerin küresel salgın döneminde toplumsal işlev ve ödevleri güncellik kazanmıştır. Kooperatiflerin gelişmesi ve yaygınlaşması ise, kooperatif destek ekosisteminin varlığına ve gücüne bağlı görünmektedir. Bu düşünceden hareketle, Genç İşi Kooperatif 13 Mayıs 2020 günü “COVID19 sonrası Kalkınma için Kooperatifler: İşbirlikleri, İmkanlar, Fırsatlar” başlıklı 100’ü aşkın aktif dinleyicinin ve dört konuşmacının katılımıyla çevrimiçi bir etkinlik düzenlemiştir.

İlk etkinliğimizden güç alarak gerçekleştireceğimiz “Covid-19 Sonrası Kalkınma için Kooperatifler: Kalkınma Ajansları ve Yerel Yönetimler” canlı yayınında, sizleri de katılımcı olarak aramızda görmekten memnuniyet duyacağız.

16 Temmuz 2020 Perşembe günü 15:00-16:30 saatleri arasında düzenleyeceğimiz webinar, İzmir Kalkınma AjansıAnkara Kalkınma Ajansı ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı uzmanlarının ve İzmir Büyükşehir Belediyesi  Genel Sekreter Yardımcısının katılımlarıyla aşağıdaki konuları doğrultusunda gerçekleşecek.

 • Bölgesel kalkınma perspektifi ile kooperatiflerin teşviki ve desteklenmesi
  • İzmir Kalkınma Ajansı
  • Ankara Kalkınma Ajansı
  • Doğu Marmara Kalkınma Ajansı
 • Stratejik Plan (2020-2024) ekseninde kooperatiflerin teşviki ve desteklenmesi
  • İzmir Büyükşehir Belediyesi

Webinar 16 Temmuz 2020 Perşembe günü Türkiye saatiyle 15.00’te başlayacak. "Covid-19 Sonrası Kalkınma için Kooperatifler: Kalkınma Ajansları ve Yerel Yönetimler” webinarına katılmak isteyen davetlilerimiz, aşağıdaki linkten kayıt formunu 15 Temmuz 2020 saat 17:00'ye dek doldurabilirler.
Kayıt ol!

Webinara kayıt olmadan önce lütfen dikkatlice okuyunuz.

 • Kayıt bağlantısında yer alan bölümleri doldurunuz ve kayıt formunun en altında bulunan “Gönder” butonuna tıklayarak kaydınızı tamamlayınız.
 • Etkinlik gününde webinara bağlanabileceğiniz adres e-postanıza gönderilecektir. E-posta elinize ulaştığında gelen bağlantıya tıklayınız. Bu işlem sonrasında Zoom yazılımı otomatik olarak yüklenecektir. Yüklemeden sonra webinar gün ve saatinde etkinliğe katılım gösterebilirsiniz. Kullanılan cihaz ve yazılımlardaki farklı saat dilimlerine bağlı olarak otomatik uyarı servisleri zaman zaman doğru çalışmayabiliyor. Bu nedenle webinarın Türkiye saatiyle 15.00’te başlayacağını lütfen unutmayın.

Sorularınız için [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz.