Covid-19 Sonrası Kalkınma için Kooperatifler: İşbirlikleri, İmkanlar, Fırsatlar

KoopDestek: Kooperatif Destek El Kitabı'nın yayımı vesilesiyle düzenlediğimiz webinar Uluslararası Çalışma Örgütü’nden Simel Eşim, Avrupa Birliği Proje Uygulama Daire Başkanlığı’ndan Mustafa Murat Özçelebi,  Sabancı Vakfı’ndan Özen Pulat Canpolat, Hayata Destek İnsani Yardım Derneği’nden Mustafa İşlek’in katılımlarıyla gerçekleşecek.
13 Mayıs 2020 Çarşamba 15:00-16:30

Image

Covid-19 salgını sonrası, birçok alanda çevrimiçi araçlara olan ihtiyaç hızlı bir artış göstermiştir. "Sosyal Dayanışma Ekonomisi” bileşenleri de çevrimiçi araçlardan yaygın biçimde yararlanmaktadır. Bu kapsamda, kurulduğu günden bu yana Türkiye’de kooperatiflerin kapasitesinin geliştirilmesi için çalışan Genç İşi Kooperatif, kooperatiflerin evrensel ilkeleri olan “eğitim, öğretim, bilgilendirme” ve “kooperatifler arası işbirliği” doğrultusunda, 2019 yılı Kasım ayında Friedrich Ebert Vakfı desteğiyle çevrimiçi kooperatif destek noktası olan “KoopDestek”i hizmete sunmuştur.

KoopDestek ülkemiz kooperatifçilerinin sıklıkla sorduğu sorulara; avukat, mali müşavir ve kooperatif uzmanlarının verdikleri yetkin ve yalın yanıtları içeren bir soru-yanıt platformudur.

“KoopDestek: Kooperatif Destek El Kitabı”nın yayınlanması vesilesiyle düzenleyeceğimiz Covid-19 Sonrası Kalkınma için Kooperatifler: İşbirlikleri, İmkanlar, Fırsatlar canlı yayınında, sizleri de katılımcı olarak aramızda görmekten memnuniyet duyacağız.

13 Mayıs 2020 Çarşamba günü 15:00-16:30 saatleri arasında düzenleyeceğimiz webinar, Uluslararası Çalışma Örgütü’nden Simel Eşim, Avrupa Birliği Proje Uygulama Daire Başkanlığı’ndan Mustafa Murat Özçelebi  Sabancı Vakfı’ndan Özen Pulat Canpolat, Hayata Destek İnsani Yardım Derneği’nden Mustafa İşlek’in  katılımlarıyla gerçekleşecek.


Image

Webinar için kayıtlarımız dolmuştur. İlginiz için teşekkür ederiz!

Webinarı 13 Mayıs 2020 Çarşamba günü Türkiye saatiyle 15.00’te facebook hesabımızdan canlı yayın şeklinde izleyebilirsiniz.