İletişime Geçin
İzmir
[email protected]
Ph: +905447338254
KOOPERATİF İŞ MODELİNE UYUM

KOOP.Düşün

KOOP.Düşün modülü, sizin gibi bir kooperatife katılmayı ya da bir kooperatif kurmayı düşünenler için hazırlanmıştır. Bu 6 saatlik uyumlanma programı süresince, destekleyici ilişkilerin ve iş birliğinin, geçim kaynaklarına erişim fırsatlarını yakalamanıza nasıl yardım edebileceğini inceleyecek, bir kooperatif işletmesinin temel özelliklerini öğrenecek ve kooperatifin hangi koşullar altında daha iyi iş yapmanızı ya da çalışmanızı sağlayabileceğini anlayacaksınız. Bu uyumlanma programının sonunda, kooperatif iş modelinin sizin için doğru olup olmadığı konusunda daha kolaylıkla karar verebileceksiniz.

KOOPERATİF KURMAYI ADIM ADIM ANLATAN BİR ARAÇ

KOOP.Kur

Uluslararası Çalışma Örgütü’nün (International Labour Organization) katılımcı yöntemle, düşük maliyetli ve uygulanması kolay kooperatif kurmak için geliştirdiği Start.COOP/KOOP.Kur aracını Türkçe’ye ve Türkiye’ye kazandırmaktan gururluyuz!

KOOP.Kur, katılımcı ve etkin bir kooperatif kurmayı ve işletmeyi düşünenler için kullanımı kolay, düşük maliyetli olarak hazırlanmış bir eğitim aracıdır. Bu aracın hazırlanması sırasında farklı ILO kooperatif eğitim araçlarındaki mevcut materyallerin teknik içeriğinden ve ILO’nun Toplum Temelli İşletme Geliştirme (C-BED) programında yer alan eşitler arası, faaliyete dayalı öğrenme yönteminden faydalanılmıştır.

20 Adımda Kooperatif Kuruluş Rehberi

Kooperatif Kuruluş Aşamaları

Bu web sitesi çerezleri bilgisayarınızda saklar.

Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası